Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora

Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora

Informatyka

Wydawnictwo: Psychoskok
Liczba stron: 140
Rozmiar 21,9 MB
Data premiery: 2012-09-07
Tytuł: Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora
Autor: Wołk Krzysztof
Wydawnictwo: Psychoskok
Język wydania: polski
Liczba stron: 140
Data premiery: 2012-09-07
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11868286

Została ona oparta na wersji rc systemu windows server 2012 w wersji angielskiej, dlatego też finalne nazwy funkcji w języku polskim mogą nieznacznie odbiegać od tych, które ukażą się wraz polską edycją systemu. Współdzielenie się zasobami oraz wspólna praca w domenie czy grupie roboczej nie będzie stanowić dla czytelnika żadnego problemu. Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora Pdf. Jest to idealna pozycja dla czytelników mających już dość encyklopedycznych pozycji i pragnących lektury ukierunkowanej na praktykę i ćwiczenia. . Stanowi ona propozycję nie tylko dla początkujących administratorów, lecz także dla tych doświadczonych, pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać nowości nowego systemu serwerowego firmy microsoft. Czytelnik także zapozna się z innymi zaawansowanymi możliwościami nowego serwera. Nie mniej jednak książka jest kompatybilna zarówno z anglojęzyczną jak i polskojęzyczną wersją systemu, która dopiero będzie miała swoją premierę. niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po windows serwer 2012. Z tej lektury czytelnik nauczy się także współpracować z maszynami i sieciami opartymi o systemy z rodziny mac os x oraz linux. Książka została tak napisana, aby przechodząc przez nią od początku do końca, użytkownikowi udało się w pełni skonfigurować własny serwer, a następnie nadzorować jego działanie i nim administrować. Prezentuje ona w sposób praktyczny najważniejsze funkcje i możliwości nowego systemu serwerowego. Poza niezbędną teorią zawiera także szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których każdy, nawet najdrobniejszy element jest zawarty na zrzucie ekranowym objaśnionym tak, aby nawet osoba, która pierwszy raz pracuje z windows serwer spokojnie poradziła sobie z konfiguracją i administracją tymże systemem. Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora Ebook.

Komentarze

jpiwoda

jpiwoda

Książka zawiera podstawy odnoszące się do windows serwer 2012. Nie było w spisie treści, ale jednak brakuje mi trochę w tej książce komend power shell'a.

Mariusz Sieńkowski

Mariusz Sieńkowski

Idealna książka dla osób rozpoczynających przygodę z windows serwer. Napisana prostym językiem i dla topornych załączone obrazki.

Witek

Witek

Kupiłem i bardzo mi pomogła ta publikacja w poznaniu systemu forma jaka autor przyjął w książce prezencji konfiguracji systemu jest dla mnie bardzo czytelna same konkrety jak to robić - polecamszczególnie dla tych co zaczynają przygodę z Windows server zaawansowany użytkownik również skorzysta

Zostaw komentarz