Ale Kino! Czyli co by było, gdy postaci filmowe były dziećmi

Ale Kino! Czyli co by było, gdy postaci filmowe były dziećmi

Sztuka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 104
Rozmiar 105,3 MB
Data premiery: 2013-05-15
Tytuł: Ale Kino! Czyli co by było, gdy postaci filmowe były dziećmi
Tytuł oryginalny: film, sztuka, klasyk, kino, Pulp Fiction, Ojciec chrzestny, Gwiezdne wojny, Matrix, Batman, Gladiator, Obcy
Autor: Frączyk Maciej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Język wydania: polski
Liczba stron: 104
Data premiery: 2013-05-15
Rok wydania: 2013
Format: PDF UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13100162

Ale Kino! Czyli co by było, gdy postaci filmowe były dziećmi Pdf. książka-film – 50 scen z najbardziej znanych filmów (pulp fiction, ojciec chrzestny, gwiezdne wojny, matrix, batman, gladiator, obcy i wiele innych) w niecodziennym ujęciu – bohaterowie scenek stają się dziećmi z ich problemami i postrzeganiem świata. Jak się wówczas zachowują i jak sobie radzą? fantastyczne ilustracje i świetne teksty bohaterów będą niezwykłym rarytasem dla wielbicieli kina w każdym wieku. . Ale Kino! Czyli co by było, gdy postaci filmowe były dziećmi Ebook.

Komentarze

Mazio24

Mazio24

ksiązka wydana w ciekawy sposób, dobra na zły humor.

MyBooks - Nasze recenzje

MyBooks - Nasze recenzje

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co by było, gdyby postaci z najbardziej znanych filmów były dziećmi? Jak widać Maciek Frączyk myślał nad tym i jak zwykle ujął wszystko ze swoim poczuciem humoru. Został wsparty ilustracjami Roberta Sienickiego, które pasują do charakteru książki i są wykonane ładną kreską. Sytuacje są zabawne, a ciekawostki interesujące. Wydanie jest bardzo ładne i estetyczne. Układ jest właściwie przez całą książkę taki sam - po lewej stronie ciekawostka na temat filmu a po prawej duża ilustracja z zabawną scenką z bohaterem filmowym jako dzieckiem. Przeszkadzało mi to, że strony z ciekawostką prawie całe były puste. Powinno być tam coś jeszcze - mała ilustracja, jakieś dodatkowe informacje o filmie.

Zostaw komentarz