Między wariatami

Między wariatami

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wielka Litera
Liczba stron: 481
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2013-09-25
Tytuł: Między wariatami
Autor: Meller Marcin
Wydawnictwo: Wielka Litera
Język wydania: polski
Liczba stron: 481
Data premiery: 2013-09-25
Rok wydania: 2013
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13731434

Warszawiak z urodzenia, historyk z wykształcenia, dziennikarz z zawodu. Mąż ani, ojciec gucia. meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. Mieszka w warszawie. . Obecnie pisze do "newsweeka" i pokazuje się w tvn i tvn24. Między wariatami Pdf. Współautor z anną dziewit-meller bestsellerowej książki „gaumardżos! opowieści z gruzji”. Między wariatami Ebook. Kibic legii i miłośnik ruskich pierogów. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”. marcin meller - urodzony w 1968 roku. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Syn beaty i stefana.

Komentarze

Aleksandra

Aleksandra

Bardzo ciekawa książka, świetne przemyślenia autora POLECAM

Miroslaw Waldowski

Miroslaw Waldowski

Książka o wszystkim i o niczym. Cześć o zagranicznych wojażach interesująca. Reszta o fekaliach i barach mlecznych zbyteczna.

MalinaK

MalinaK

Między wariatami Mellera otrzymałam w prezencie i uważam, że był doskonale trafiony. Nie tylko dlatego, że uważam Mellera za świetnego felietonistę i dziennikarza, ale dlatego, że książka jest naprawdę świetnie napisana. I ma to, czego brakuje współczesnym książką – olbrzymią dawkę pozytywnego humoru i właściwej ironii. Godna polecenia.

Malwa

Malwa

Pana Marcina Mellera chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ze swojej strony powiem, że cenię go za oryginalne podejście do świata i pozytywny humor, którego dostarcza mi każda jego publikacja. "Między wariatami" to absolutne must to have w mojej kolekcji. Rozśmieszy, pokaże wiele spraw z nieznanej nam perspektywy i przede wszystkim udowodni, że dzisiejszy świat składa się z samych paradoksów. Polecam!

Mirla

Mirla

Marcin Meller, to jeden z moich ulubionych dziennikarzy i człowiek którego bardzo cenię. To nie tylko świetny fachowiec, który z pasją wykonuje swój zawód. To także fajny, normalny człowiek. Tym bardziej się więc ucieszyłam, kiedy dostałam "Między wariatami" na ebooku. Książkę wręcz połknęłam. Niektóre rzeczy tam opisane już wiedziałam, ale bardzo dużo się dowiedziałam. Super! Dzieki!

Zostaw komentarz