Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa

Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Liczba stron: 233
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2013-11-06
Tytuł: Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa
Autor: Murakami Haruki
Tłumacz: Zielińska-Elliott Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: japoński
Liczba stron: 233
Data premiery: 2013-11-06
Rok wydania: 2013
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13965716

Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa Pdf. Szesnaście lat temu miał czworo bliskich przyjaciół, którzy na drugim roku studiów nagle i nie wiadomo dlaczego zerwali z nim stosunki. Pochodzi z nagoi, ale mieszka w tokio, gdzie pracuje w firmie budującej dworce. Teraz, po latach, postanawia dowiedzieć się, co właściwie się wtedy stało. Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa Ebook. tsukuru tazaki ma trzydzieści sześć lat, jest kawalerem. Odwiedza po kolei dawnych przyjaciół i próbuje odkryć tajemnice przeszłości. Dlatego wraca do rodzinnej nagoi i wyrusza w podróż do finlandii. najnowsza powieść genialnego japońskiego pisarza wydanie polskie – pierwsze w europie! na świecie wcześniej tylko przekłady koreański i chiński! pierwszy nakład – pół miliona egzemplarzy – został sprzedany w japonii w ciągu 24 godzin, a już po tygodniu od premiery sprzedano ponad milion egzemplarzy powieści! . Tsukuru bardzo ciężko to przeżył.

Komentarze

M. Golygowska

M. Golygowska

Nie tylko dla tych, ktorzy juz znają autora. Czyta się jednym tchem.

Landryn

Landryn

Długo jeszcze po przeczytaniu książki miałem ją w głowie. Nurtowały mnie pewne przemyślenia. Musze przyznać, że rzadko która książka miała na mnie taki wpływ jak ta. Chociażby za to autorowi należą się brawa. Czekam na kolejna jego książkę. Jeśli będzie choć w połowie tak dobra jak ta to warto czekać!

Kajo

Kajo

Długo zastanawiałem się nad tym czy kupić tą książkę czy nie. Zainteresował mnie na pewno temat czemu główny bohater stracił tych przyjaciół i to od razu czterech na raz. Z drugiej strony nigdy nie czytałem nic z kraju kwitnącej wiśni i nie wiedziałem czy będzie mi sie to podobało. Moje obawy były nieuzasadnione jak sie okazało. Książka jest świetna!

Lusi

Lusi

Jestem bardzo wdzięczna temu przypadkowi który sprawił, że ta książka (a raczej ebook) trafiła w moje ręce. Bo dawno nie czytałam nic bardziej poruszającego i skłaniającego do refleksji. Rzecz w tym, że zdarzyła mi się podobna historia co Tsukuremu, i pytanie ‘czemu’ było najczęściej chyba zadawanym wówczas przeze mnie pytaniem. Piękne, mądre, i dało sporo odpowiedzi.

Zostaw komentarz