Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg

Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Seria: Bez tajemnic
Liczba stron: 146
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2015-03-16
Tytuł: Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Seria: Bez tajemnic
Autor: Vetulani Jerzy, Mazurek Maria
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 146
Data premiery: 2015-03-16
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16868663

Tym razem wybitny neurolog jerzy vetulani w przystępny, zabawny, a czasami kontrowersyjny sposób opowiada dziennikarce marii mazurek o tajemnicach skomplikowanego i wciąż nie do końca poznanego organu: ludzkiego mózgu. gdyby ludzki mózg był tak prosty, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy tak głupi, że nie zrozumielibyśmy go i tak.kolejny tytuł z serii „bez tajemnic”. Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg Pdf. Podejmuje pytania, takie jak: jak pomaga nam w poruszaniu się w przestrzeni? czemu mężczyźni nie są monogamistami, a kobiety szukają na ogół jednego partnera? co dzieje się w mózgu seksoholików? co się dzieje w naszym mózgu kiedy śpimy? co rządzi naszymi działaniami? emocje czy rozum? w jaki sposób narkotyki uzależniają? czy marihuana ma właściwości lecznicze? po co nam ból? czy w mózgu znajdziemy kiedyś odpowiedź na pytanie, czy bóg istnieje? czemu tak lubimy jeść, a nawet się opychać?  po co nam właściwie mózg? . Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg Ebook.

Komentarze

renata wos

renata wos

Spodziewałam się więcej , pomimo to nie jest nudna . Jest ok.

Grażyna

Grażyna

Wspaniała książka w której autor wprowadza nas w świat tajemnic naszego mózgu. Dziękui tej pasjonującej lekturze lepiej zrozumiałam siebie. Polecam!

dominika lewis

dominika lewis

Świetna książka!Przystepna z duża dawka humoru nie można się oderwać.Trzeba przeczytać koniecznie !

Otment

Otment

Spojrzenie na otaczający świat z innej niż tradycyjna perspektywy. Zachęca do większego luzu w podejściu do siebie i do innych. Fascynuje odkryciami naukowymi i ich powiązaniem z codziennością. Gorąco polecam!

Joanna Korczakowska

Joanna Korczakowska

Książka zawiera historie jak to klienci świetnie sobie poradzili ze swoimi problemami za pomocą warsztatów, narzędzi, sesji coachingowych lub poprzednich książek autorki, etc.czyli w moim odbiorze jest to zbiór testymoniali, który nie zawiera konkretów co i jak. Żałuję, że kupiłam.

Anna Bąk

Anna Bąk

Książka, która mną wstrząsnęła. Nie wiedziałam jak wiele w naszym życiu zależy od naszej podświadomości i mózgu. Do tego całość jest bardzo przystępna i napisana z wielkim humorem, autorka wielokrotnie posługuje się przykładami, co jeszcze bardziej przypadło mi do gustu. polecam

zlotypierscionek

zlotypierscionek

profesor w świetnej formie odkrywa naprawdę niezłe akcenty naszego mózgu. mówi o marihuanie, o tym jak rządzi nami mózg. co się dzieje jak śpimy, jak jemy itd. polecam

Morantall

Morantall

Nie jestem naukowcem to jednak jestem bardzo ciekawy świata i ludzi. Dzięki profesorowi Vetulaniemu dowiedziałem się o działaniu mózgu, ale w taki sposób w jaki powinienem się dowiedzieć. Na wesoło, na spokojnie i wyczerpująco, taki właśnie jest profesor, który jest wybitnym specjalistą a jego poglądy mogą odmienić prawdę o nas samych.

Zostaw komentarz