Notatki maturalne persila. Chemia

Notatki maturalne persila. Chemia

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 95
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2015-07-15
Tytuł: Notatki maturalne persila. Chemia
Autor: Majewski Bartosz
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Liczba stron: 95
Data premiery: 2015-07-15
Rok wydania: 2010
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez limitu
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: nieograniczone
Indeks: 17816526

Rożak 3. Poziom rozszerzony, wyd. Nie są drogie i warto się w nie zaopatrzyć przed maturą."czytelnik „notatki są dobrze zrobione. Zakres rozszerzony, wyd. K. „notatki persila" obejmują cały materiał wymagany do matury rozszerzonej z chemii za wyjątkiem działu „chemia organiczna”. Spokojnie można się z nich uczyć, albo korzystać z nich w ramach powtórzenia."czytelnik dlaczego właśnie ten ebook? w sieci dostępnych jest obecnie całkiem sporo notatek reklamowanych jako te „najlepsze”. R. Poziom rozszerzony, wyd. Hassa, chemia 3. Sam autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na uniwersytecie medycznym w poznaniu. Rożak 2. Notatki maturalne persila. Chemia Ebook. Notatki maturalne persila. Chemia Pdf. K. Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu. R. Oficyna edukacyjna 7. Pazdro zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. Część i chemia ogólna, wyd. Rożak 4. Podstawy. „notatki maturalne persila" to ebook przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii. R. Część ii pierwiastki i związki chemiczne, wyd. K. Hassa, chemia 1. Danikiewicz, chemia dla licealistów. Pazdro, w. Poziom rozszerzony, wyd. Czy ty też masz dość licealnych podręczników? często zawierają treści niezrozumiałe, ściany tekstu? a może nie jesteś na profilu biologiczno-chemicznym lub liceum już dawno za tobą, więc nie ma kto cię poprowadzić? szukasz czegoś do szybkiej powtórki, która uzupełni twoje braki? prawda, że wolałbyś się uczyć z źródła napisanego prostym, zrozumiałym językiem, wzbogaconego w rysunki i schematy tłumaczące nawet najtrudniejsze zagadnienia? „notatki persila" są właśnie dla ciebie! „dzięki tym notatkom zdałem maturę z chemii na poziomie rozszerzonym na 88% i dostałem się na wymarzone studia."bartosz majewski, autor „co do notatek, to bardzo je polecam. Oparte są na podręcznikach (spis tytułów poniżej), przy czym nie stanowią ich streszczenia. Repetytorium matura. Poziom podstawowy i rozszerzony, wyd. Hassa, chemia 2. Wielu czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, chemicy. Danikiewicz, chemia dla licealistów. Oficyna edukacyjna . Podstawy. Pazdro, w. M. Oficyna edukacyjna 6. Kram 5. Klimaszewska, „chemia od a do z". Jednak to właśnie „notatki persila" pozostają w sprzedaży nieustannie od ponad 4 lat, cieszą się niesłabnącą popularnością, doczekały się ogromu pozytywnych recenzji i komentarzy, a słowo „persil” przez wielu maturzystów przestało być kojarzone z proszkiem do prania…lista podręczników, na podstawie których opracowano notatki: 1.

Komentarze

Marta

Marta

Kiepsko opracowany materiał, bardzo skrótowo. Przydatny dla ludzi ze znikomą wiedzą. Na dobre przypomnienie przed maturą za słaby.

aga13135

aga13135

Super przydatne. Polecam

Karolina Winiarek

Karolina Winiarek

Notatki świetne do powtórek przed maturą. Mam jednak wrażenie, że brakuje tam paru tematów.

Anonim

Anonim

Bardzo praktyczne ujęcie chemicznej wiedzy wymaganej do matury rozszerzonej. Tylko to, co potrzeba, bez zbędnego rozwodzenia się. Krótko, zwięźle, konkretnie i na temat. Zakup i wysyłka bezproblemowe. Polecam!

Anonim

Anonim

Notatki z chemii bardzo pomagają zrozumienie materiału wymaganego na maturze rozszerzonej z tego przedmiotu. Zakres wiadomości został dobrany pod kątem nowej matury, nie ma więc w notatkach zbędnych informacji. 100 stron wydaje się być w sam raz. Myślę, że z powodzeniem mogą zastąpić podręcznik. Szkoda tylko, że nie zawierają działu "chemia organiczna", ale za tą cenę nie można wymagać wszystkiego.

Anonim

Anonim

Matura z chemii ma obecnie inne wymagania, a te notatki są stworzone pod kątem starej matury. Poza tym uważam, że cenniejszą umiejętnością jest praca z podręcznikiem i "wychwytywanie" ważniejszych rzeczy, niż taki skrótowiec, który bez podręcznika jest mało przydatny. Niestety jestem zawiedziony.

Magda B.

Magda B.

notatki z chemi równie dobre co biologia. polecam

TakiOn

TakiOn

błyskawiczna wysyłka, materiał zgodny z opisem, jestem zadowolony z zakupu

ewka98

ewka98

wszystkim niezdecydowanym polecam te notatki, z chemii też dobre

Zostaw komentarz