Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom

Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Liczba stron: 148
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2015-09-25
Tytuł: Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom
Tytuł oryginalny: The 1% Principle
Autor: O'Neil Tom
Tłumacz: Minakowska-Koca Bernadeta
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 148
Data premiery: 2015-09-25
Rok wydania: 2015
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18247541

Okazuje się, że duże i trwałe sukcesy osiąga się dzięki wprowadzaniu drobnych, pozytywnych zmian.znana sportowa zasada poprawy wyników o jeden procent polega na konsekwentnym zwiększaniu zaangażowania w danej dziedzinie. Daje czytelnikom zestaw konkretnych i uniwersalnych wskazówek, przedstawia proste zadania do wykonania, analizuje „przeszkadzacze” utrudniające realizację planów, posługuje się przykładami zaczerpniętymi z codzienności, a także proponuje trzydziestodniowy, starannie ułożony program zmian.prostota, przystępność, krótkie rozdziały, talent pedagogiczny autora sprawiają, że nawet ktoś, kto nie lubi poradników, przekona się do tej książki. Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom Pdf. co mogę zrobić już dziś, aby odmienić swoje życie? utknąłeś w martwym punkcie w pracy, ale boisz się zmiany? chcesz poprawić stan swoich finansów, ale brakuje ci pomysłu? tkwisz w związku, z którego uleciała dawna magia, ale nie wiesz, jak go ożywić? próbujesz wzmocnić więzi z dziećmi, ale wciąż nie masz czasu? walczysz ze zbędnymi kilogramami, ale twój program odnowy na dłuższą metę nie zdaje egzaminu? poznaj zasadę jednego procenta!tom o’neil podpowiada, co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach: od poszukiwania równowagi w życiu do lepszej organizacji pracy w firmie. Tom o’neil proponuje przenieść zasadę treningową do życia prywatnego i zawodowego. Przedstawiona w niej zasada jest o tyle skuteczna, że nie wymaga forsowania się i niemal niepostrzeżenie kształtuje dobre nawyki. „jednoprocentowiec” stawia sobie realistyczne cele i może szybko poczuć satysfakcję z osiągniętego małego sukcesu. . Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom Ebook.

Komentarze

jola_34

jola_34

autor podpowiada, co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach: od poszukiwania równowagi w życiu do lepszej organizacji pracy w firmie. Okazuje się, że duże i trwałe sukcesy osiąga się dzięki wprowadzaniu drobnych, pozytywnych zmian.

anka_skakanka

anka_skakanka

co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach? jak wprowadzić małe ale pozytywne zmiany w życiu, żeby odnieść sukces? o tym w książce

Zostaw komentarz