Zwiadowcy. Wczesne lata. Księga 1. Turniej w Gorlanie

Zwiadowcy. Wczesne lata. Księga 1. Turniej w Gorlanie

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Zwiadowcy
Liczba stron: 288
Rozmiar 5,2 MB
Data premiery: 2015-11-27
Tytuł: Zwiadowcy. Wczesne lata. Księga 1. Turniej w Gorlanie
Seria: Zwiadowcy
Autor: Flanagan John
Tłumacz: Byczek Zuzanna
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2015-11-27
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18633979

Osłabiając zwiadowców, najpotężniejszą siłę wspierającą króla, morgarath planuje zagarnąć tron. Jeśli młodzi zwiadowcy mają zapobiec dalszym nadużyciom, będą musieli wstąpić na niebezpieczną ścieżkę, która doprowadzi ich do corocznego turnieju w gorlanie. Cała historia rozgrywa się w czasach, kiedy will nie był jeszcze uczniem halta, ale opowiedziane w niej wydarzenia znajdą swój finał w „ruinach gorlanu” i „płonącym moście”. . W tym samym czasie podstępnie starał się zdobyć zaufanie i podziw rady baronów i wspomóc realizację swego planu. Ma on plan, by skompromitować księcia i oddalić go od ojca. Zwiadowcy. Wczesne lata. Księga 1. Turniej w Gorlanie Pdf. Zwiadowcy. Wczesne lata. Księga 1. Turniej w Gorlanie Ebook. Tam rozegra się seria zajadłych pojedynków. Obaj wyruszają więc na północ, by znaleźć księcia duncana i zdobyć królewski nakaz, dzięki któremu powstrzymają morgaratha zanim będzie za późno. Gdy halt i crowley docierają do gorlanu, odkrywają, jak bliski sukcesu jest baron. prequel z udziałem jednego z naszych ulubionych zwiadowców - halta! halt i crowley odkrywają, że ambitny baron morgarath przeniknął poprzez swoich szpiegów w szeregi zwiadowców.

Komentarze

Damian Górka

Damian Górka

Ta książka wspaniałe wyjaśnia niewyjaśnione watki ze zwiadowców. I rownocześnie nie powtarza już wcześniej znanych rzeczy w zwiadowcach.

Aneta Szczygielska

Aneta Szczygielska

Naprawdę genialna książka. Opowiada ona o młodości jednego z naszych ulubionych zwiadowców- Halta! Pełna wartkiej akcji,wspaniałych przygód, nowych przyjaźni i genialnego humoru.Gorąco polecam.

Zostaw komentarz