Płomień i krzyż. Ja, inkwizytor. Tom 1 
(audiobook mp3)

Płomień i krzyż. Ja, inkwizytor. Tom 1 (audiobook mp3)

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Seria: Ja, inkwizytor
Czas trwania: 11 godz. 3 min.
Rozmiar 318,1 MB
Data premiery: 2016-05-04
Tytuł: Płomień i krzyż. Ja, inkwizytor. Tom 1
Seria: Ja, inkwizytor
Autor: Piekara Jacek
Lektor: Zadura Janusz
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Język lektora: polski
Data premiery: 2016-05-04
Rok wydania: 2016
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 19508931

Jej największe pragnienie to zdobyć starożytną magiczną księgę szachor sefer. Płomień i krzyż. Ja, inkwizytor. Tom 1 (audiobook mp3) Ebook. Opatrzność sprawi, że znajdzie również pewnego niezwykłego chłopca. Płomień i krzyż. Ja, inkwizytor. Tom 1 (audiobook mp3) Pdf. jak mordimer madderdin został inkwizytorem? kim byli jego rodzice? jaką tajemnicę skrywa jego mentor arnold löwefell? z każdą odpowiedzią, z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą… cztery opowiadania, które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość mordimera marderdina: piękna katarzyna, płomień i krzyż, szachor sefer, drugie piętro wieży. piękna katarzyna, powszechnie znana ze swych nieprzeciętnych umiejętności, które chętnie prezentuje zamożnym adoratorom w alkowie, jest tak naprawdę potężną czarownicą. Kobieta nie podejrzewa jak wiele przyjdzie jej poświęcić w imię tego marzenia. tymczasem inkwizytor arnold löwefell rusza w sam środek wojennej zawieruchy, aby odnaleźć dziewczynkę, na której życiu szczególnie zależy świętemu officjum. To spotkanie odmieni los inkwizytora i otworzy przed nim wrota do tajemnic, o których istnieniu wie zaledwie garstka żyjących. .

Komentarze

Łukasz Kos

Łukasz Kos

Trzymająca w napięciu, wciągająca, a przy tym nie aż tak bardzo oderwana od rzeczywistości jak możnaby się tego spodziewać. Na plus też sam lektor - czyta z pasją i z ,,jajem,,. Polecam ;)

Dawid

Dawid

świetne bardzo kontrowersyjne powiem szczerze przy zakupie nie wiedziałem co mnie czeka a czekało mnie wiele czarnego humoru super polecam wszystkim o lekkim podejściu do życia i każdemu kto ma odrobinę oleju w głowie bo ci co go nie mają na pewno się zdenerwują albo obraża co do lektora w pierwszych częściach nie szaleje ale w następnych ,,wspina się na szczyty oratorstwa"

Sławomir Akimow

Sławomir Akimow

W porównaniu do drugiego tomu moim zdaniem dużo lepszy. Ten akurat polecam bo bardzo przyjmie się tego słuchało☺

rey

rey

Świetna książka ale zdecydowanie nie dla nielatów :)

Damian Bilski

Damian Bilski

Każdemu fanowi cyklu inkwizytorskiego Jacka Piekary polecam również ten tom :-) Na pewno czytelnik nie będzie żałował...

Zostaw komentarz