Freddie Mercury i ja

Freddie Mercury i ja

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Liczba stron: 219
Rozmiar 14,8 MB
Data premiery: 2016-09-14
Tytuł: Freddie Mercury i ja
Tytuł oryginalny: Mercury and Me
Autor: Hutton Jim, Wapshott Tim
Tłumacz: Pertyński Maciej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 219
Data premiery: 2016-09-14
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20214067

Hołdem dla freddiego – człowieka, którego świat nigdy naprawdę nie poznał. . Zostali przyjaciółmi, nierozłącznymi kompanami i kochankami. gdy jim hutton po raz pierwszy zobaczył freddiego, nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Uwielbiał wystawne imprezy, ale też pragnął bliskości i uczucia. hutton pisze szczerze, ale z klasą. Jego historia jest jak przepustka do nieznanego świata muzycznej legendy, daleka od sensacji rodem z brukowej prasy. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie, w życiu prywatnym freddie mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Freddie Mercury i ja Pdf. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Freddie Mercury i ja Ebook. Jest opowieścią pełną osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów.

Komentarze

Anonim

Anonim

Bardzo wciągająca książka. Tom uchyla nam furtkę do kawałka prywatnego życia Freddiego. Możemy patrzeć na niego jego oczami już nie tylko jako na legendarną gwiazdę. Myślę, że każdy fan Mercurego znajdzie tu to czego nie mógł znaleźć w innych książkach o tej tematyce. Pozostaje pytanie dlaczego Tom po latach ujawnia prywatne życie Freddiego, ktorego gwiazdor tak zacięcie bronił.

Marta Kawa

Marta Kawa

Cudowna książka, która mnie niesamowice wciągnęła. Nie mogłam się powstrzymać przed jej nieczytaniem. Uwielbiam Freddiego od dzieciństwa, dzień w którym zmarł zdołował mnie okropnie. Freddie był tylko jeden - nikt nie ma takiego głosu jak on. Nikt nigdy nie będzie jak on. A te wspomnienia sprawiły, że poznałam zupełnie innego człowieka. Cały ten związek z Jimem był szalony. Napisana prostym językiem, ale o to właśnie chodzi. O miłości najlepiej opowiadać nieskomplikowanym językiem, bo sama w sobie jest trudna, zawiła, piękna, zwariowana. I tak właśnie było między nimi. Płakałam przeokrutnie na fragmentach, w których Jim opisywał śmierć Freddiego i dni zaraz po niej. Czułam się przez cała książkę jakbym była tam obok nich. I tak mi było źle jak się skończyła. Może nie jest to arcydzieło, ale dla mnie jest to jedna z piękniejszych historii miłosnych. Polecam!

Paweł Lange

Paweł Lange

Jim podszedł do tematu bardzo osobiście co jest zarówno mocną, jak i słabą stroną tej biografii. Dotyczy ona tylko okresu, który spędzili wspólnie z Freddiem i właściwie wyłącznie ich związku.

Anonim

Anonim

Bardzo Ciekawa książka , polecam!

Jarhen

Jarhen

Ciekawa biografia Freddiego Mercurego. Polecam wszystkim fanom zespołu Queen.

Zostaw komentarz