Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2

Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 344
Rozmiar 6,2 MB
Data premiery: 2016-11-09
Tytuł: Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 344
Data premiery: 2016-11-09
Rok wydania: 2016
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20487096

zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie głupi. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa, jak przypuszczała gosława. To tylko dawna znajoma, on już nic do niej nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Zbliża się noc kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie ote. A przynajmniej tak się im wydaje. potężna dawka humoru, moc słowiańskich wierzeń i romans, jakiego jeszcze nie było! pozwól się oczarować miłosnej magii "nocy kupały"! . Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 Ebook. Czy młoda szeptucha ocali miłość do mieszka? wiecie, jak to jest. W dodatku ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i mieszko tak się do siebie zbliżyli. Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 Pdf. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się zazdrość. niestety, tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie gosi. I choć baba jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, gosława ma złe przeczucia.

Komentarze

dobromiła tenerowicz

dobromiła tenerowicz

Bardzo fajne czytadło. Lekkie fantasy. Do poczytania i pośmiania.

Anonim

Anonim

Ciekawa historia, ale romans głównych bohaterów jest za bardzo przeslodzony, nudny, przewidywalny.

Barbara Olejnik

Barbara Olejnik

Książka wciąga i chce się ją czytać. Niemniej jednak (może dlatego, że nie przepadam za fantastyką) fabuła trochę przeciągnana.

Klaudia

Klaudia

Niesamowita opowieść przenosząca w super czas. Można się wiele nauczyć jak i przeżyć historię naszej bohaterki. Polecam, bardzo wciąga

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Utrzymana w klimacie części 1. Kobieca literatura lekka na pochmurne i długie wieczory.

maly_nietop

maly_nietop

Pozycja trochę gorsza od Szeptuchy ale mimo wszystko jest to przyjemna historia z ogromną dawką humoru. Przeczytane z przyjenością.

MrysiaS

MrysiaS

Nie przeczytałam pierwszej części z cyklu ('Szeptucga') i na początku byłam zagubiona w świecie słowiańskich bożków ale akcja książki szybko mnie wciągnęła. Bardzo przyjemna lektura. Uprzedzam ze trudno się od niej oderwać.

Zostaw komentarz