Cień góry. Shantaram. Tom 2

Cień góry. Shantaram. Tom 2

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Seria: Shantaram
Liczba stron: 843
Rozmiar 5,8 MB
Data premiery: 2016-11-23
Tytuł: Cień góry. Shantaram. Tom 2
Tytuł oryginalny: The Mountain Shadow
Seria: Shantaram
Autor: Roberts Gregory David
Tłumacz: Mazan Maciejka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 843
Data premiery: 2016-11-23
Rok wydania: 2016
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20528966

Proszę do mnie nie dzwonić przez kilka dni, a zwłaszcza nocy”." marcin meller . Pełna detali z życia codziennego w indiach, stanowi pochwałę mądrości cywilizacji wschodu, która potrafi przynieść ukojenie, jakiego próżno szukać na zachodzie. "skończyliście "shantaram", ręce wam się trzęsą i nie wiecie, co ze sobą począć? no to mam dobrą wiadomość: oto ciąg dalszy przygód lina w jego krainie czarów. Gregory david roberts powrócił. Powieściowy majstersztyk – książka zarazem inteligentna, sensacyjna, romantyczna i zabawna. To historia, która wydarzyła się naprawdę. Oto "cień góry". Cień góry. Shantaram. Tom 2 Ebook. Na szczęście. Cień góry. Shantaram. Tom 2 Pdf. długo oczekiwana kontynuacja "shantaram" – brawurowej powieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami, która stała się światową legendą. "cień góry" to mistrzowska powieść podróżniczo-przygodowa, której akcja toczy się w indiach.

Komentarze

Anonim

Anonim

Super ksiazka

Anna

Anna

Chyba dobra. Mąż się od czytania tej książki oderwać nie może . Zrobiłam mu prezent z tej książki i jest to zdecydowanie udany prezent.

Jolanta Majewska

Jolanta Majewska

Shantaram był jak narkotyk. Czytało się w transie. Cień Góry został w jego cieniu. Już nie chce się odwiedzić Bombaju.

Margret

Margret

Okropne! Druga część jakby pisana przez kogoś innego. Wtórne, Strata czasu

Sarine

Sarine

Książka jest naprawdę świetna, czyta się jednym tchem.

Maja podolska

Maja podolska

Dalsze losy Shantarama i Karli. Piękna opowieść ale osobiście wole pierwsza cześć "Shantaram". Jedna z tych historii, które czytam i żałuje, ze zaraz się skończą. Uwielbiam!

Wesoły Romek

Wesoły Romek

Drugą część powieści przyjąłem tak samo dobrze jak pierwszą. Świetny opis gangsterskiego Bombaju i hinduskich zwyczajów. Książka jest tym ciekawsza, że opisuje faktyczne miejsca, jak np. restaurację „Leopold” , która rzeczywiście istnieje i którą można obejrzeć w Internecie. Tak przy okazji – możemy też zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda Lin, główny bohater książki. Trzeba przyznać, że opisując swą postać nic nie ubarwiał; faktycznie kawał chłopa, urody nienachalnej. Chyba lepiej było go nie spotkać jak biegał z nożami po Bombaju. W niektórych opiniach przeczytałem, że dysputy filozoficzne służą niepotrzebnemu przedłużaniu opowieści. Pozwolę sobie być odmiennego zdania. Po pierwsze – miejscami są interesujące, po drugie – stanowią pewną przerwę w niekończących się bójkach, wymuszeniach i mordowaniu ludzi. Każdy, kto przeczytał „Shantaram’a” powinien przeczytać też „Cień góry”. Świetna rozrywka.

Zostaw komentarz