Wzgórze psów

Wzgórze psów

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 864
Rozmiar 4,9 MB
Data premiery: 2017-04-26
Tytuł: Wzgórze psów
Autor: Żulczyk Jakub
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 864
Data premiery: 2017-04-26
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21321788

Prowincja polski jako miejsce, gdzie schowana jest pewna metafizyczna prawda o polskim losie. Wzgórze psów Ebook. Jaka w rzeczywistości jest pamięć o krzywdzie? czy karę za zło można karać innym złem? gdzie jest granica moralnej racji w wymierzaniu sprawiedliwości? co kryje się pod powierzchnią? . mroczny thriller, którego akcja dzieje się w niewielkim mieście, w zamkniętej hermetycznie społeczności. Wzgórze psów Pdf.

Komentarze

kami74

kami74

Uwielbiam język Żulczyka choć wiem ,że nie wszystkim on pasuje. Chociaż z 3 przeczytanych przeze mnie książek tego autora, ta podoba mi się najmniej to i tak jest dobra.

Klient

Klient

Mroczna, przytłaczająca historia rozgrywająca się w prowincjonalnym miasteczku. Bohater powraca do miejsca, które dawno przestaje być jego miejscem, a tak naprawdę nigdy nim nie było,mierzy się z demonami przeszłości. Czytelnik razem z nim próbuje poznać, wejść w tę społeczność i grzęźnie w brudnym, lepkim i obrzydliwym świecie pełnym dziwnych relacji, układów. Świetnie napisana proza, nie sposób się oderwać. Po lekturze koniecznie trzeba poobcować z pięknem.

Zostaw komentarz