Żerca. Kwiat paproci. Tom 3

Żerca. Kwiat paproci. Tom 3

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 464
Rozmiar 2,7 MB
Data premiery: 2017-05-10
Tytuł: Żerca. Kwiat paproci. Tom 3
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2017-05-10
Rok wydania: 2017
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21433399

W dodatku mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym gosię... Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 Ebook. Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 Pdf. solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! kolejny – i nie ostatni – tom bestsellerowego cyklu "kwiat paproci"gosi udało się przeżyć noc kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Tego już za wiele! mimo że szeptucha zawiodła się na sławie, żaden mężczyzna nie będzie mieszał się w babską przyjaźń! gosława pokaże mu, gdzie raki zimują. Gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w okolicy pojawia się tajemniczy myśliwy, który poluje na istoty nadprzyrodzone, a rusałka sława, przyjaciółka gosi, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Choćby miała zginąć (ale wolałaby jednak nie). . Młoda szeptucha zaciągnęła u swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna.

Komentarze

Anonim

Anonim

Super

ktotoadi

ktotoadi

Cudowna książka!!! I jak tu zasnąć spokojnie po takich rewelacjach?! Jak zwykle książka tej serii skończyła się w najmniej odpowiednim momencie! Pewnie będę myśleć o bohaterach przez dobry miesiąc. Serce mnie boli, jak pomyślę, że mam czekać dwa miesiące na następny tom. Z niecierpliwością czekam na kolejne losy bohaterów.

Klaudia

Klaudia

Myślałam że chociaż trzecią część będę czytać z lekkim znużeniem i już będą mnie nudzić perypetie bohaterów, nic bardziej mylnego. Nowe przygody, nowi bogowie i nowe zagadki do rozwiązania. Zadziwiająca jest lekkość i szybkość czytania tej serii. Polecam!!

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Literatura zdecydowanie kobieca. Utrzymana w klimacie poprzednich części. Przyjemny romans.

K Cieslinska

K Cieslinska

Wciągająca

luthien

luthien

Jak zwykle realizacja zamówienia błyskawiczna. Co do samej pozycji, cóż... równie dobra, tak jak poprzednie części z cyklu "Kwiatu paproci", doskonała rozrywka na leniwe letnie wieczory.

Zostaw komentarz