Krawcowa z Madrytu

Krawcowa z Madrytu

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Liczba stron: 508
Rozmiar 6,1 MB
Data premiery: 2017-06-14
Tytuł: Krawcowa z Madrytu
Autor: Duenas Maria
Tłumacz: Elbanowska Dorota
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: hiszpański
Liczba stron: 508
Data premiery: 2017-06-14
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22274045

Szyje dla bogatych klientek z kosmopolitycznej hiszpańskiej kolonii i nawiązuje cenne znajomości. Miłość i zdrada, świat wielkiej mody i wielkiej polityki. Wkrótce dostrzeże to angielski wywiad. Kochanek okazuje się oszustem i pozostawia ją bez środków do życia. Szpiedzy i zdrajcy. I niezwykła kobieta. sira jest utalentowaną krawcową. W przededniu wybuchu wojny domowej wyjeżdża z kochankiem z madrytu do maroka. Ze złamanym sercem i sama w obcym kraju sira rozpoczyna nowe życie, wykorzystując swoje umiejętności. Tam jednak nie znajduje szczęścia. W swoim wytwornym atelier mody damskiej prowadzi działalność, której efekty mogą okazać się kluczowe dla przebiegu ii wojny światowej. "wspaniała powieść w starym dobrym stylu, z intrygą, miłością, tajemnicą oraz wrażliwymi, wyrazistymi i doskonale sportretowanymi bohaterami". mario vargas llosa . Krawcowa z Madrytu Pdf. Kiedy sira znowu pojawia się w madrycie, jest już wziętą krawcową. Krawcowa z Madrytu Ebook. hiszpania, lata trzydzieste xx wieku. Egzotyczne maroko, portugalia i nazistowskie spiski.

Komentarze

małgorzata lipczuk

małgorzata lipczuk

Książka która zauroczyła mnie pierwszym rozdziałem i rozczarowywała z każdym kolejnym

IPHONE_USER

IPHONE_USER

Wspaniale napisana ksiazka. Jest historia Hiszpani, Maroka w czasie II Wojny> Wiele nie znanych dla mnie faktow z tego okresu. Mozna tam znalezc milosc, intryge i szpiegostwo.Polecam na wakacyjne dni.

jarka

jarka

Ciekawa i wciągajaca fabuła. Napisana pięknym stylem z niecierpiliwością czeka się do następnego dnia aby znowu siegnąć i przeczytać dalszą historię.

Joanna Markiewicz

Joanna Markiewicz

Świetna! Nie moglam się oderwać do samego konca. Zaczyna sie ok, niepozornie, czlowiek nawet nie wie kiedy zatonâł w lekturze po uszy.

Zostaw komentarz