Baśniobór nowe przygody. Smocza straż

Baśniobór nowe przygody. Smocza straż

Dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 258
Rozmiar 3 MB
Data premiery: 2017-11-22
Tytuł: Baśniobór nowe przygody. Smocza straż
Tytuł oryginalny: Dragonwatch
Autor: Mull Brandon
Tłumacz: Lisowski Rafał
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 258
Data premiery: 2017-11-22
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25043631

"baśnibór" powraca! bohaterowie bestsellerowej serii brandona mulla, kendra i seth sorensenowie, znów będa musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. Baśniobór nowe przygody. Smocza straż Ebook. Baśniobór nowe przygody. Smocza straż Pdf. Czy im się to uda? czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? jaką rolę odegra smocza straż? dołącz do świata baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo sorensenów. . A zagrożenie nadchodzi - jak zawsze z najmniej spodziewanej strony. smoki, którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach, chciałyby odzyskać wolność.

Komentarze

rubikon

rubikon

Brandonowi Mullowi udało się dokonać praktycznie niemożliwego – stworzyć długą serię fantasy, która zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. "Smocza straż" trzyma poziom poprzednich tomów "Baśnioboru", co samo w sobie jest niemałym sukcesem. Jest to również jedna z niewielu powieści, które przeczytałam więcej niż raz – odświeżyłam sobie lekturę tuż przed premierą „Gniewu Króla Smoków".

Maria

Maria

"Smocza straż" trzyma poziom wcześniejszych tomów "Baśnioboru" - jest opisaną w niesamowicie plastyczny sposób historią, osadzoną w fascynującym uniwersum. Nie bez powodu przyrównuje się twórczość Brandona Mulla do powieści J.K.K. Rowling - wykreowany przez niego świat dorównuje złożonością temu znanemu z przygód Harry'ego Pottera.

Zostaw komentarz