Arabski syn. Arabska saga. Tom 7

Arabski syn. Arabska saga. Tom 7

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Prószyński Media
Seria: Arabska saga
Liczba stron: 616
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2018-06-22
Tytuł: Arabski syn. Arabska saga. Tom 7
Seria: Arabska saga
Autor: Valko Tanya
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 616
Data premiery: 2018-06-22
Rok wydania: 2018
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26430256

Arabski syn. Arabska saga. Tom 7 Ebook. Życie na salonach i w obozie dla uchodźców, w nowoczesnych stolicach wielkich mocarstw i w rakce, stolicy kalifatu. akcja powieści toczy się na bliskim wschodzie − w syrii, arabii saudyjskiej, katarze, emiratach arabskich, libanie i jordanii. Powracają znani i lubiani bohaterowie: kobiety z rodu salimich − dorota oraz jej dwie córki, marysia i daria, a także ich mężczyźni − hamid binladen i dżihadi john. czy marysia nadal będzie iść ramię w ramię z hamidem binladenem, miłością swojego życia? a może zły los ich rozdzieli? czy daria ucieknie od dżihadysty? czy ona i jej bliscy będą bezpieczni? czy dorota w końcu znajdzie uczucie, które przyćmi wszystkie dotychczasowe? dlaczego zawsze najbardziej pokrzywdzone podczas wojny muszą być kobiety i dzieci? czy synowie arabskiej ziemi zawsze działają na korzyść swoich krajów? czy potrafią udawać niewiernych, wyrzec się siebie i swoich korzeni? "arabski syn" to kolejna część bestsellerowej orientalnej sagi tanyi valko – poprzednie tomy to: "arabska żona", "arabska córka", "arabska krew", "arabska księżniczka", "okruchy raju", "miłość na bali", "arabska krucjata" i "arabski mąż". . Arabski syn. Arabska saga. Tom 7 Pdf. Świat niesamowitego bogactwa i władzy, ale też nędzy i rozpaczy.

Komentarze

wm10

wm10

Wszystkie ksiazki z tej serii sa naprawde super . Przeczytalam jednym tchem i jestem zawiedziona ze nie mam juz co czytac.Czekam na dalszy ciag przygod Marysi ,Darii i Doroty👍😘

Katarzyna Janiak

Katarzyna Janiak

Super książka :-)

Anonim

Anonim

Trzymająca w napięciu do samego końca. Na pewno kupię kolejna.

Joanna

Joanna

Bardzo lucię całą Sagę. Tę książkę, podobnie jak wcześniejsze, przeczytałam jednym tchem. I ... już czuję niedosyt, czekam na kolejną:) Autorka skutecznie potrafi przytrzymać czytelnika przy książce. Jednocześnie bardzo cenię autorką za dołączanie faktów dziejowych. Te książki nie tylko relaksują, ale i uczą.

Anna Walosik

Anna Walosik

Jak na razie ostatnia część sagi, mam nadzieję na następne. Świetnie się czyta, fakty przeplatane z fikcją, wartka akcja. Mimo przeczytania wszystkich części sagi nie odczuwa się znużenia tematyką. Dla bardziej zainteresowanych historią dobry dodatek na końcu przedstawiający rys historyczny. Polecam, warto przeczytać, kultura arabska jest piękna tylko dla nas europejczyków niezrozumiała.

Renata Dzierżanowska

Renata Dzierżanowska

Fantastyczna. Uwielbiam czytać tę sagę. Polecam.

Zostaw komentarz