Będzie bolało

Będzie bolało

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 236
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2018-06-11
Tytuł: Będzie bolało
Autor: Kay Adam
Tłumacz: Dudzik Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 236
Data premiery: 2018-06-11
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26338941

Będzie bolało Ebook. Pożegnaj się więc z bliskimi i przyjaciółmi… …i witaj w świecie lekarza stażysty! spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach książka komika i byłego lekarza adama kaya "będzie bolało" to szczery do bólu opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. W świecie decyzji, od których zależy życie. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków kaya dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć (i czego wolelibyście nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim. uwaga! lektura tej książki może pozostawić blizny! . W świecie nieustannego tsunami płynów ustrojowych. Będzie bolało Pdf. witaj w świecie 97-godzinnych tygodni pracy. W świecie, w którym dziennie zarabiasz mniej niż szpitalny parkometr.

Komentarze

Nina Pietrusiewicz

Nina Pietrusiewicz

Autor w dosc zabawny sposob opisuje ciezka rzeczywistosc sluzby zdrowia w Wielkiej Brytanii. Adam byl ginekologiem, dowiedzialam sie choc czesci brutalnej prawny o tym zawodzie... Polecam!

m.tomas

m.tomas

Doskonala pozycja na dobry nastrój. nadaje się na popołudnie / wieczór po ciężkim. Prosty język zrozumiały nawet dla laika. Polecam szczerze ...nie raz uśmiałam się w głos

Zostaw komentarz