Kontratyp

Kontratyp

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Czwarta strona
Liczba stron: 387
Rozmiar 0,9 MB
Data premiery: 2018-09-19
Tytuł: Kontratyp
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Czwarta strona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 387
Data premiery: 2018-09-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27024607

Kontratyp Pdf. w drodze na annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie. Polscy śledczy przewożą ją do kraju, gdzie ma odpowiadać za zabójstwo – okazuje się bowiem, że aby przeżyć w górach, doprowadziła do śmierci swoich towarzyszy. co wydarzyło się w drodze na annapurnę? i skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania, joanna chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, że to on niegdyś zaatakował ją kwasem. . Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana. Kontratyp Ebook.

Komentarze

anonymous

anonymous

Doskonała książka, jak każda poprzednia z serii, świetnie się czyta, wciągająca fabuła

Anonim

Anonim

Jak wszystkie pozycje Remigiusza Mroza z cyklu Joanna Chyłka - bardzo ciekawa, trzymająca w napięciu. Polecam.

Anonim

Anonim

Lekka przesada z wyprawą w góry. Jeszcze trochę i okaże się że Chyłka to super prawnik z super mocami jak w jakimś komiksie. Jednak mimo tego to super czyta się książki Mroza.

Dorota Balicka

Dorota Balicka

Co tu dużo pisać? Wystarczy powiedzieć Remigiusz Mróz. Polecam

rynio40

rynio40

Świetna książka polecam autor potrafi wciągnąć czytelnika

Katarzyna Lipna

Katarzyna Lipna

Chyłka jak zwykle w formie! Polecam wszystkim, którzy posiadają dużą wyobraźnię :)

Łania

Łania

"Kontratyp" jest najgorszą książką z całęgo cyklu z Chyłką. Autor mocno odpłynął od rzeczywistości i stworzył literackie potwora. Wszystkoodporna Chyłka jest postacią komiczną i całkowicie oderwaną od świata realnego. Temat wyprawy w góry i życia w Nepalu jest również jednym wielkim błędem w tej książce. Pokazuje, dobrze znane z wcześniejszych książek, podejście autora do omawianego akurat tematu - coś tam usłyszał, coś tam przeczytał, kompletnie nie zna się, ale zrobi z siebie autorytet i się wypowie. Mnóstwo błędów logicznych oraz merytorycznych. Pan Remigiusz powinien zrobić sobie przerwę, może wtedy zacznie pisać dobre książki zamiast tandentnych gniotów.

zapolskadaria

zapolskadaria

Książka pełna akcji i intryg, choć każda kolejna część bogatsza w coraz bardziej nieprawdopodobne pomysły, Pan Mróz winien trochę dostosować przygody Chyłki do realnych możliwości człowieka. Podobała mi się choć z przymrużeniem oka.

anonymous

anonymous

Pan Mróz powinien jednak zwolnić tempo. Następnym razem wyśle Chylkę na Księżyc czy jednak Rów Mariański ? Tym razem 2/5.

Anonim

Anonim

Jestem w trakcie czytania. Akcja ciekawie się rozkręca. Mecenas Joanna Chyłka, jak zawsze, niezawodna. Nie bardzo pasuje mi okoliczność, że "bohaterka" wyprawy jest nieprzeciętnej urody i jaki wpływ na jej losy będzie miał ten szczegół.

Zostaw komentarz