Obława. Virion. Tom 2

Obława. Virion. Tom 2

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Virion
Liczba stron: 512
Rozmiar 4,1 MB
Data premiery: 2018-09-20
Tytuł: Obława. Virion. Tom 2
Seria: Virion
Autor: Ziemiański Andrzej
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 512
Data premiery: 2018-09-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27051665

Obława. Virion. Tom 2 Ebook. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. Za sprawą prefekt taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica. ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Obława. Virion. Tom 2 Pdf. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. gdzieś na krańcu imperium virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on. w miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość, mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy. .

Komentarze

Karolina Ciechowska-Neumann

Karolina Ciechowska-Neumann

15-tetni syn zaczytuje się w serii Achaja i odkłada wszystko inne na później :)

Anonim

Anonim

Czytając książkę myślałem, że będą tylko dwa tomy. Na szczęście akcja się rozwinęła i teraz trzeba poczekać na kolejne wydarzenia z życia Viriona. Ciekawe czy spotka Achaję :D w kolejnym tomie.

mrleszczynski

mrleszczynski

Kolejna część, której nie mogłem się doczekać. No i się nie zawiodłem. Przeczytałem ją w kilka dni i znów wróciłem do klimatu, który mnie wciągnął w oryginalną serię z Achają. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejną część i aż wszystko w końcu się wyjaśni :).

Zostaw komentarz