Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo Deadline
Liczba stron: 306
Rozmiar 3,1 MB
Data premiery: 2018-09-25
Tytuł: Dziewczyny z Dubaju
Autor: Krysiak Piotr
Wydawnictwo: Wydawnictwo Deadline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 306
Data premiery: 2018-09-25
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27069837

Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. cały świat należał do nich. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek, a wśród nich córki znanego muzyka rockowego. to nie jest powieść o miłości. Część została podstępnie zwerbowana propozycją dobrze płatnej pracy w charakterze hostessy. To wszystko zdarzyło się naprawdę. . Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w dubaju, cannes czy saint tropez. To nie jest literacka fikcja. Miały partnerów, mężów i dzieci. Dziewczyny z Dubaju Pdf. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, że chodzi o seks za pieniądze. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Robiły wszystko, by w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu. „dziewczyny z dubaju” odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks-biznesu. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki. podczas dwumiesięcznego seks-wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z polski. Dziewczyny z Dubaju Ebook. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko. Prowadziły podwójne życie.

Komentarze

Anonim

Anonim

Dość Intrygująca opowieść z ciekawie przedstawionymi historiami uczestniczek wywiadów z przesłuchań i relacji wydarzeń. Polecam bardzo przeczytanie tejże ciekawej książki. To niesamowite, co może zrobić człowiek, aby zdobyć pieniądze, tracąc przy tym samego siebie, dume, swoje aspiracje, szacunek do samego siebie i wszystko, co czlowiek ma tak naprawde najcenniejszego...

Alicja Miłosek

Alicja Miłosek

Duze rozczarowanie... zdecydowanie nie polecam!!!

Joanna

Joanna

Żałuję pieniędzy i czasu przeznaczonego na przeczytanie tej "książki". To wg mnie tylko rozszerzona wersja artykułów pojawiających się w swoim czasie w polskich brukowcach. Zdecydowanie nie polecam. Najlepszy jest tu chyba tytuł, i w sumie spełnił on swoją rolę, przyciągając czytelnika. Równie dobrze, mógł brzmieć "Dziewczyny z Polski" (bo bohaterki były "z" Polski, ale "W" Dubaju), w Courchevel itd:) Ale wtedy już ten tytuł byłby mniej chwytliwy :)

Anonim

Anonim

Taka życiowa...kobiety traktowane jak rzecz...dają się tak traktować za duze pieniądze...ale odbija sie to pietnem na ich prywatnym życiu...za chwile szczescia przysłowiowego bogactwa...płacą...całe ży ie...złą opinia

Anonim

Anonim

Książka bardzo fajna. Daje 4/5 gwiazdek tylko dlatego że ciężko czytało się połowę książki (wymiana zdań między dziewczynami). Ja rozumiem że miało to jakiś cel i autor chciał pokazać charakter tego wszystkiego Ale może gdyby troszkę zredagował wypowiedzi łatwiej czytaloby się książkę a wypowiedzi nie straciłyby charakteru. Mimo wszystko polecam książkę każdemu.

Zostaw komentarz