Dwór szronu i blasku gwiazd

Dwór szronu i blasku gwiazd

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Dwór cierni i róż
Liczba stron: 212
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2018-10-01
Tytuł: Dwór szronu i blasku gwiazd
Seria: Dwór cierni i róż
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Radzimińska Dorota, Radzimiński Jakub
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 212
Data premiery: 2018-10-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27103074

Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze przesilenie zimowe, odkrywa, że najbliższe jej osoby są znacznie bardziej poranione niż można by przypuszczać. Historia opowiedziana jest z perspektywy feyre i rhysa, którzy wraz z przyjaciółmi zajmują się odbudową dworu nocy oraz miasta, które uległo znacznym zniszczeniom podczas wojny. Dwór szronu i blasku gwiazd Ebook. A to może mieć znaczący wpływ na przyszłość dworu i całego ich świata. . Dwór szronu i blasku gwiazd Pdf. Na szczęście zbliża się czas przesilenia zimowego, a z nim wyczekiwane ułaskawienie. jednak mimo świątecznej atmosfery duchy z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. uwielbiana autorka powraca z kolejną odsłoną cyklu dwór cierni i róż! akcja powieści toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z dworu skrzydeł i zguby.

Komentarze

Katarzyna Detyna

Katarzyna Detyna

Nie będę obiektywna bo kocham Sarah M. Ten tom jest najsłabszy z tej serii, taki zamykający, wygładzający, mniej stresu i chyba najkrótszy. Ale i tak nie mogłam się oderwać. Trzeba przeczytać

Anonim

Anonim

Książka nie wydaje się zbyt ciekawa, ponieważ nie ma w niej żadnej wciągającej fabuły, oprócz wątku z trudnymi relacjami między Feyrą, a jej siostrą Nestą, która w dalszym ciągu nie może pogodzić się z tym, co z nią się stało. Jednakże to doprowadza do bardzo ciekawego końca książki, który robi nadzieję, że dalsza kontynuacja Dworów może być ciekawa.

ktotoadi

ktotoadi

Niech sobie piszą i myślą co chcą. Ja uważam, że dobrze jest zajrzeć do moich ulubionych bohaterów od czasu do czasu. Naprawdę przypadła mi do gustu ta książka. Kiedy pojawia się szczęśliwe zakończenie, na ogół jest ono końcem książki. A mnie właśnie potem intryguje myśl "co dalej?". I wcale nie chodzi mi o to, żeby bohaterowie znowu walczyli czy mieli kolejne kłopoty... Nie-jestem ciekawa, co u nich słychać. Jak u starych dobrych znajomych. Tak po prostu, jak im się życie poukładało. Dlatego ta książka mi się bardzo spodobała. Polecam ciekawskim :-)

Anonim

Anonim

Wielkie rozczarowanie ....nie bede nawet porównywał z poprzednimi częściami bo nie ma co porównywać...

aikk

aikk

Brak jakiejkolwiek akcji. Jestem rozczarowana i zniesmaczona. Jaki cel miała autorka. Zniechęcić czytelników, zarobić na sprawdzonych bohaterach. Totalna porażka. Nawet jedna gwiazdka w ocenie to za dużo.

anonymous

anonymous

Niestety totalna klapa. Poprzednie dwa tomy były przepełnione kolorowymi postaciami, wartką historią i zwrotami w toczącej się akcji. Tutaj człowiek kartkuje i czeka na "coś" i nagle książka się kończy. Nie rozumiem co się sałato. Autorka kompletnie zlekceważyła czytelników, mam ochotę poprosić o zwrot pieniędzy. Szkoda a było tyle ciekawych wątków do pociągnięcia.

Anonim

Anonim

Książka (a raczej kilkanaście stron z okładką) jest totalnie o niczym. Robią zakupy, odstawiają naczynia na suszarkę, robią zakupy, spacerują, dalej myślą o prezentach i żałują, że mają wszystko. Ponad rok zajęło autorce stworzenie niczego. Fani trylogii będą zawiedzeni, przynajmniej ja jestem. Jak następne części będą podobne do tej- pas dla Maas.

Zostaw komentarz