Nie odpuszczaj

Nie odpuszczaj

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 268
Rozmiar 1,7 MB
Data premiery: 2018-10-03
Tytuł: Nie odpuszczaj
Autor: Coben Harlan
Tłumacz: Szulc Andrzej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 268
Data premiery: 2018-10-03
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27127889

Jedna tragiczna noc. I wielka tajemnica, która przetrwała lata. przed laty, jeszcze w szkole średniej,  detektyw napoleon „nap” dumas stracił brata. Nie odpuszczaj Pdf. małe miasto. Leo i jego dziewczyna diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Nie odpuszczaj Ebook. W tym samym czasie zniknęła bez śladu również maura, którą nap uważał za miłość swojego życia. kiedy po latach od zaginięcia maury śledczy znajdują jej odciski palców w samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo, nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Okazuje się, że nie wiedział nic ani o kobiecie, którą kochał, ani o przyjaciołach z dzieciństwa, ani o opuszczonej bazie wojskowej, w której pobliżu dorastał, a przede wszystkim – nie wiedział nic o leo i dianie, których śmierć jest o wiele bardziej mroczna i przerażająca, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić. "fałszywe tożsamości, mroczne rodzinne sekrety i tajemnicze spiski – czyli wszystko to, za co czytelnicy kochają mistrza thrillerów" harlana cobena! .

Komentarze

ewer

ewer

Dla miłośników prozy Cobena to kolejna, wielowątkowa, zaskakująca i trzymająca w napięciu powieść. Polecam,tym odkrywającym jego twórczości także.

Anonim

Anonim

To pierwsza książka Harlana Cobena, którą przeczytałem i jestem zachwycony. Wciągnąłem ją 3 dni ciężko było się oderwać. Zainteresowała mnie od samego początku, a i zaskoczyła nieco na końcu. Polecam serdecznie. Jeśli ktoś lubi kryminały na pewno się nie zawiedzie.

Anonim

Anonim

dobra sensacja

Dariusz Czajkiewicz

Dariusz Czajkiewicz

Dobra książka, warto przeczytać. Jena z lepszych jakie napisał, język i klimat utrzymany jest w tonie poprzednich książek.

Anonim

Anonim

Dla mnie rewelacja . Uwielbiam tego typu ksiażki a ta ma dużo zwrotow akcji i kilka fajnych intryg polecam szczegolnie dla poczatkujacych ....

ANETA

ANETA

Harlan Coben, amerykański pisarz, którego ponad 30 książek zostało przetłumaczonych na 43 języki na świecie, który sprzedał ok. 75 mln książek czy potrafi jeszcze nas, czytelników czymś zaskoczyć? Ostatnia publikacja W DOMU, nie przypadła mi do gustu, tym samym trochę obaw miałam przed sięgnięciem po tę książkę. Jednak tym razem zdecydowanie pisarz nie sprawił mi ani grama zawodu. Inspiracją do napisania książki była, jak twierdzi autor legenda o znajdującej się bazie pocisków Nike z głowicami nuklearnymi w stanie New Jersey. Tam gdzieś, zaczęła się ta straszna historia, gdzie prawda została rozkopana. NIE ODPUSZCZAJ jest bardzo dobrym thrillerem, a to co, ukrywał przed nami autor przez całą powieść, jest naprawdę mistrzowskie. "Bo teraz już wiem. Teraz znam prawdę". Nap, samotny detektyw styka się z przeszłością. Mimo że, pewnych rzeczy i wydarzeń nie da się już zmienić, zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, jaka jest prawda. Kilkanaście lat temu brat Napa, Leo wraz z dziewczyną giną w tragicznych okolicznościach, a jego wówczas obecna dziewczyna znika. Przez te wszystkie lata, żyje z myślami, jakby to było, gdyby te bliskie mu osoby żyły koło niego. Doczekał się na jedną z nich, Maura wraca i pojawia się z dnia na dzień. Jest prawdopodobnie świadkiem morderstwa. Ofiarą jest wspólny ich znajomy. Wszystkich mają łączyć wydarzenia, o których nie da się zapomnieć i którymi na nowo zaczynają żyć. Tyle że, Maura dalej nie chce być odnaleziona, a jak się okazuje, niektórzy wciąż uciekają przed przeszłością. Wszyscy chcą ją odkryć. Jaka ona jest ta prawda? Co łączy to legendarne miejsce z tymi dzieciakami ze szkoły? "..nie pozwalałeś mi zamykać oczu na niesprawiedliwość..ty nauczyłeś mnie, że jeśli nie wymierzymy sprawiedliwości, jeśli nikt nie zostanie ukarany, nigdy nie zaznamy spokoju". Bardzo mną poruszył wątek udostępniania bezmyślnie ale niestety celowo danych w sieci. Przykład, którym autor się posłużył, zdarza się niestety coraz częściej. Mimo nagłaśniania tych problemów sami jesteśmy wciąż świadkami hejtu w internecie. Zastanówmy się czasem zanim kogoś obrazimy, zanim nasze słowo może wyrazić komuś krzywdę, już nie tylko psychiczną. Fanów Cobena chyba nie trzeba zachęcać po jego kolejną powieść. Zachęcam tych, którzy go jeszcze nie znają a zastanawiają się,czy warto. Zdecydowanie, znajdziecie w niej nie tylko wątki sensacyjne, ale przede wszystkim mnóstwo tajemnic, które są głęboko skryte, a które nie chcą być wyjawione. Prawda czasem bywa okrutna, a ich odkrycie jest w zasięgu ręki. Bardzo spodobała mi się ta historia i jej bohaterzy, nie mam jej nic do zarzucenia.

Alina Ziarko-Łasińska

Alina Ziarko-Łasińska

Wartka akcja Harlan Coben w dobrym stylu kto lubi jego powiesci to sie nie zawiedzie

slawek55

slawek55

Do końca trudno rozszyfrować.

RomanK

RomanK

Bardzo wciągająca jak prawie wszystkie jego książki. Gorąco polecam !

Zostaw komentarz