Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5

Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo Powergraph
Seria: Opowieści z meekhańskiego pogranicza
Liczba stron: 744
Rozmiar 4 MB
Data premiery: 2018-12-06
Tytuł: Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5
Seria: Opowieści z meekhańskiego pogranicza
Autor: Wegner Robert M.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Powergraph
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 744
Data premiery: 2018-12-06
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31045889

Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w polsce, ale i w rosji, gdzie „opowieści…” zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku. . Genno laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wpada w sam środek wojny. Czy odwaga górali ocali im życie? meekhan spływa krwią i wydaje się, że nic już nie powstrzyma płomienia, który ogarnia imperium. „opowieści z meekhańskiego pogranicza” roberta m. Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5 Ebook. Powstanie niewolników, które wybuchło u południowych granic państwa, zatacza coraz szersze kręgi. Czego szuka wśród niewolników, którzy postanowili zrzucić jarzmo krwawych panów? tymczasem tysiące mil na północ czerwone szóstki trafiają na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5 Pdf. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. deana d’kllean, niegdyś pieśniarka pamięci i mistrzyni miecza, a dziś rządząca pustynnym księstwem wybranka boga ognia, stoi na progu wojny.

Komentarze

anonymous

anonymous

Gdyby nagle, zrządzeniem nadprzyrodzonych sił, niepojętych mocy, cofnęlibyśmy się do czasów średniowiecza i musielibyśmy walczyć na wojnie, i gdyby to ode mnie zależało, z miejsca powierzyłbym dowództwo autorowi książki. Robert m. Wegner jest mistrzem w wymyślaniu zaskakujących zagrywek taktycznych , podstępów i niespodzianek dla przeciwnika. Każdy opis bitwy czyta się z zapartym tchem. Pomysłowość i kreatywność nie ma tutaj granic i gdy już wydaje się nam, że potyczka jest już rozstrzygnięta a wojsko pójdzie w rozsypkę autor zaskakuje nas rzeczą, o której po fakcie myślimy - przecież to oczywiste - a która zmienia bieg wydarzeń. Nie chcę jednak sprowadzić książki do opisu walk. Bowiem jest to ponad 1000 stron przygody. Przygody, z którą pod rękę mogą iść tacy autorzy jak Tolkien, czy nasz rodzimy Sapkowski. Ja z ogromnym smutkiem kończę czytać każdą książkę Wegnera bo czuję się, jakbym siedział w pociągu w drodze powrotnej ze wspaniałych wakacji. W najnowszym tomie spotykamy te same główne postaci znane z wcześniejszych części. Porucznika kompanii Górskiej Straży, złodzieja z fragmentem duszy boga, generała Laskolnyka i wielu innych. Ich losy, burzliwe i często odległe pośrednio się łączą, można powiedzieć, w zaświatach... Ale o tym sza. Każdy kto sięgnie po tę książkę wstąpi na ścieżkę przygody, z której wróci bogatszy o emocje, których nie da mu telewizja, kino ani gra komputerowa - emocje z własnej wyobraźni.

Chmielo

Chmielo

Nie tylko rewelacyjna wciągająca fabuła, ale proza pozwalająca naprawdę przenieść się do alternatywnego świata. Realistyczna fantastyka. Jedna z najlepszych jakie czytałem. Dopiero niedawno przypadkiem natknąłem się na tom 1, a teraz kończę 5. Wciąga niesamowicie. Kolejny wybitny polski autor fantasy. Chylę czoła, mistrzu!

Anonim

Anonim

Jest mega świetna, zadziwia znajomość autora tematyki militarnej oraz niejednokrotnie bawią historie oraz żarty. Czyta się świetnie, niejedną noc już zarwałem. Smuci mnie jedno, że tak mało. Czekam na więcej. Z poważaniem Kośkers

Robert

Robert

Autor z łatwością porusza się po terminologii wojskowej, opisuje formacje i zasady prowadzenia walki piechoty czy kawalerii. Barwne opowieści poza główną osią fabuły ukazują rozmaite strategie i taktykę dowódców.

kacper_o1

kacper_o1

Na rozwlekłe zimowe wieczory, ponieważ ciągnie się przyjemnie długo, a każda chwila jest spełnieniem czytelniczej zachcianki i radością dla wszystkich miłośników jeźdźców burzy, walecznych górali i generalnie machania mieczem.

Zostaw komentarz