Nie pozwól mu odejść

Nie pozwól mu odejść

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Liczba stron: 313
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2019-02-27
Tytuł: Nie pozwól mu odejść
Autor: Croft Kathryn
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 313
Data premiery: 2019-02-27
Rok wydania: 2019
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32018950

Pogrążona w żałobie rodzina przeprowadziła się do londynu i próbuje zacząć życie na nowo. Co ukrywają rodzice josha? czy chłopcy mogli się pokłócić o dziewczynę? a może ethan wcale nie jest ofiarą, tylko sprawcą…? kim naprawdę był jej syn? wraz z upływem czasu zoe odkrywa, że jej życie było oparte na kłamstwach. Czy to tylko okrutny żart? a jeśli tkwi w tym ziarno prawdy? wbrew radom męża i przyjaciółki kobieta podejmuje śledztwo. Choć śledztwo może zaprowadzić ją dalej, niżby chciała, nie cofnie się przed niczym, by poznać prawdę o śmierci ethana. mroczny thriller o ludzkich sekretach, które nigdy nie powinny wyjść na jaw. . Czy jednak matka może się pogodzić z odejściem swojego dziecka? gdy wydaje się, że wszystko powoli się układa, zoe zaczyna otrzymywać anonimowe wiadomości. Sekrety rodziny zoe wstrząsną jej światem. trzy lata temu czternastoletni ethan, syn zoe i jake’a, wraz z przyjacielem joshem wymknął się w nocy z domu. Nie pozwól mu odejść Pdf. Jednak zamiast odpowiedzi znajduje tylko kolejne pytania. każda rodzina ma sekrety. Nie pozwól mu odejść Ebook. Doszło do nieszczęśliwego wypadku i obaj chłopcy utonęli. Ich nadawca sugeruje, że ethan nie zginął w wypadku.

Komentarze

Anonim

Anonim

Styl pisania autorki jest okropny, niedojrzały. Bohaterowie, szczególnie główna bohaterka, zachowują się irracjonalnie. Do tego książka zamiast trzymać w napięciu jest okropnie nudna, pełna scen, które nie mają żadnego znaczenia. Często wygląda to, jakby autorka sobie przypomniała, że był jakiś bohater, więc wypadałoby go dołożyć do jakiegoś wydarzenia, które znowu nie ma żadnego wpływu na fabułę.

Sandra

Sandra

Polecam.

Ania

Ania

Akcja rozwija się nie najgorzej ale zakonczenie rozczarowuje.

Anonim

Anonim

Świetna książka, napisana lekkim językiem. Niesamowite zwroty akcji. Serdecznie polecam .

Anonim

Anonim

Zdarzenia przedstawione w książce są bardzo wciągające. Upór kobiety szukającej odpowiedzi jest niesamowicie zobrazowany przez autora. Fantastyczny thriller na długie wieczory.

Anonim

Anonim

Bardzo dobrze się czyta. Akcja wartka z ciekawymi wątkami . Książka wakacyjna .Polecam

Monika

Monika

Polecam. Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Anonim

Anonim

Świetna książka polecam

Zostaw komentarz