Kontra. Inwazja. Tom 3

Kontra. Inwazja. Tom 3

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Inwazja
Liczba stron: 302
Rozmiar 6,1 MB
Data premiery: 2019-05-13
Tytuł: Kontra. Inwazja. Tom 3
Seria: Inwazja
Autor: Miłoszewski Wojtek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 302
Data premiery: 2019-05-13
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32811391

Nowy prezydent stanów zjednoczonych mike pence nie zamierza czekać, aż totalitarne plany rosyjskiego władcy pochłoną pozostałą część europy zachodniej. Kontra. Inwazja. Tom 3 Ebook. Kontra. Inwazja. Tom 3 Pdf. kontynuacja bestsellerowych powieści "inwazja" i "farba". władimir putin, który obwołał się carem i postanawia reaktywować imperium rosyjskie, posuwa się za daleko. Kontra. także polska przeżywa kolejny zwrot i ponownie staje się teatrem działań wojennych. Znowu wybucha chaos, a pozbawieni reguł i aparatu państwowego ludzie muszą radzić sobie na własną rękę. . Rozpoczyna się uderzenie amerykańskich wojsk, które ma na celu zniszczenie imperialnej armii.

Komentarze

Jan Rojek

Jan Rojek

Autor na spotkaniu w Katowicach /targi ksiażki/ obiecał na wiosnę , no ale doczekałem sie, powiało troche optymizmem, że może sie skonczyc lepiej niż zaczęło. Część 3 trylogi jak i całość warto przeczytać. Czekam na dalsze części Kastora.

Witold Templin

Witold Templin

Czyta się bardzo przyjemnie. Tom 3 zmierza do finału i jest dość przewidywalny. Dobry musi zostać jakoś nagrodzony, a zły ukarany. Ja jestem zadowolony.

Adi311

Adi311

Trzecia, ostatnia część, jest jednocześnie najsłabszą z całej serii. Autor skoncentrował się na bohaterach wchodząc w męczące szczegóły. Brakuje tego, co było siłą dwu poprzednich książek, opisu kraju, w którym toczy się wojna i jest pod okupacją oraz polityki międzynarodowej od kuchni. W efekcie wydaje się, że gra toczy się tylko pomiędzy Rosją, USA i w niewielkim stopniu Chinami, tymczasem wiemy, z poprzednich książek, że opisywany konflikt dotyczył szeregu innych krajów. Także zakończenie jest na siłę zrobione i w sumie pozostawia otwarte wątki, jakby autor chciał serię kontynuować.

sekpio

sekpio

o ile pierwsza cześć traciła (moim skromnym zdaniem) kaligrafia, to autor wyciągnął wnioski przy Farbie i podtrzymał dobra wenę przy Kontrze. Książka idealna na wakacje. Warto byli czekać.

Zostaw komentarz