Nietoperz i suszone cytryny

Nietoperz i suszone cytryny

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 285
Rozmiar 5,8 MB
Data premiery: 2019-06-03
Tytuł: Nietoperz i suszone cytryny
Autor: Meller Marcin
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 285
Data premiery: 2019-06-03
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32976960

Nietoperz i suszone cytryny Pdf. Nietoperz i suszone cytryny Ebook. zbiór felietonów jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy w polsce. teksty pochodzące z lat 2016–2019 okraszone zostały barwnymi anegdotami o świecie mediów, opowieściami o miłości, polityce i straconych szansach, a także o ulubionych mazurach i piłce nożnej. O dzieciach i ojcach, lizusach i romantykach, zachwytach i irytacjach, małych przyjemnościach oraz wielkich cierpieniach, o radości życia i niezgodzie na draństwo. No i o tym, jak niegdyś miało się virahę i brabant. .

Komentarze

Śmieszek

Śmieszek

Zbiór krótkich, ale bardzo dobrych tekstów jednego z najsłynniejszych polskich felietonistów. Krótkie, życiowe, zabawne i niezwykle trafne. Lektura była czystą przyjemnością.

Aleksandrklim

Aleksandrklim

Poprzednie książki/zbiory tekstów Mellera nie za bardzo przypadły mi do gustu, nie wiem, były słabo posegregowane, bez większej spójności, chronologii brałam te książki i zaraz odkładałam. "Nietoperz i suszone cytryny" wypada tutaj o niebo lepiej, lepsza segregacja tekstów, wszystko ułożone chronologicznie, ścisły, bardzo dobry wybór felietonów. Dobra redakcja. Autor ma dobre pióro, ale musi mieć o czym pisać. Warto było dać jeszcze jedną szansę, bardzo dobrze się bawiłam.

Milka

Milka

Lubię Mellera, chociaż nie na tyle żeby kupować sobie zbiór felietonów. Dostałam go w prezencie i tutaj zaskoczenie - wielu tekstów nie znałam! Lektura była czystą przyjemnością.

Olkas

Olkas

Felietony źle mi się kojarzą - może to być spowodowane traumą z przeszłości, ale kojarzyły mi się zawsze z zadufanymi w sobie, silącymi się na swobodny styl dziennikarzami. Prawdopodobnie nawet bym nie sięgnęła po "Nietoperza...", gdyby nie trochę nachalne promowanie w Empiku i karta prezentowa do wydania :p Meller pozytywnie mnie zaskoczył - felietony są krótkie, dobrze napisane, autor posiada ogromne poczucie humoru i nie pozuje na głosiciela prawdy objawionej. W sam raz na podróże komunikacją miejską - nawet krótkie trasy wystarczą na przeczytanie jednego, dwóch felietonów.

Sandra

Sandra

Meller i jego felietony to jeden z niewielu powodów, dla których sięgałam przez lata po "Newsweeka", dlatego lektura "Nietoperza i suszonych cytryn" była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Z chęcią sięgnę po inne zbiorcze wydania felietonów pana Marcina.

RysioKowal

RysioKowal

Felietony Pana Mellera zawsze czytam z wielką chęcią. Są zabawne, rzeczowe i inteligentne. Niestety nie znam wszystkich a taki zbiór pozwolił mi poznać kilka, których wcześniej nie czytałem. Polecam :)

Anonim

Anonim

Świetna książka. Polecam...

Zostaw komentarz